سرهنگ منصوری معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان یزد : بیمه شدگان جهت سهولت در احتساب سوابق ایام سربازی، نسبت به دریافت کارت هوشمند پایان خدمت اقدام نمایند

 

 

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان یزد جهت امضاء تفاهم نامه مشاهده سوابق بیمه ای مشمولان و هم اندیشی در خصوص سهولت احتساب سوابق خدمت سربازی بیمه شدگان با مدیر کل تامین اجتماعی استان یزد دیدار و گفتگو نمود.

 

 


 

سرهنگ منصوری معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان یزد در محل اداره کل استان با درویشی مدیر کل تامین اجتماعی استان یزد دیدار و گفتگو نمود.

 

بنابراین گزارش: این دیدار که به بهانه تنظیم تفاهم نامه جهت مشاهده سوابق مشمولین خدمت مقدس سربازی توسط کادر معاونت وظیفه عمومی استان و استعلام سوابق بیمه ای و حذف مکاتبات و مراجعات غیر ضرور از طریق سامانه 3070 در اختیار این معاونت قرار گرفته است، انجام شد.

 

 

درویشی مدیر کل تامین اجتماعی یزد با اشاره به سهولت مشاهده سوابق افراد و همچنین جلوگیری از مکاتبات و مراجعات غیر ضرور در واحدهای بیمه ای سازمان، تنظیم این تفاهم نامه را به سود طرفین و جامعه هدف برشمرد .

 

وی با ابراز خشنودی از دیدار صورت گرفته بر هر گونه همکاری جهت تسریع در امور بیمه شدگان و همچنین احتساب سوابق خدمت سربازی تاکید نمود.

 

سرهنگ منصوری معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان نیز با استقبال از دیدار صورت گرفته به ضرورت دریافت کارت هوشمند خدمت سربازی توسط شهروندان و بیمه شدگان تاکید نمود و از آنان خواست به دلیل طولانی شدن  تشریفات اداری به دلیل جابجایی و یا تغییرات صورت گرفته در یگانهای خدمتی افراد در سالهای اخیر، هرچه سریعتر نسبت به دریافت کارت هوشمند خود اقدام نمایند و آن را به روزهای پایانی خدمت و بازنشستگی نیندازند.


9/20/2021 12:41:07 PM

موارد مشابه

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران تشریح کرد؛ جزئیات تغییرات اعمال شده در سامانه نسخه الکترونیک
در نشست شورای عالی بیمه؛ اجرای آیین نامه كارمزد نمایندگی ها و كارگزاریها به تعویق افتاد
معرفی دو شعبه برای رسیدگی به امور بیمه شدگان شعبه تامین اجتماعی ۱۱ تهران
در راستای ترویج فرهنگ بیمه ای؛ جرائم دیركرد بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه موتوری زمینی بخشیده می شود
بیمه ایران از جانفشانی آتش نشانان تجلیل کرد
خدمات ویژه سازمان تامین اجتماعی به سالمندان