رشد ٢١١ درصدی حق بیمه آتش‌سوزی نوین در پنج ماه نخست سال

 

 

بیمه‌های آتش‌سوزی نوین در پنج ماه نخست سال جاری از رشد ٢١١.۶٩ درصدی در حق بیمه نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار شدند.

 

 


 

این شرکت با پیاده‌سازی استراتژی مبتنی بر ترکیب بهینه پرتفوی و گسترش فرهنگ بیمه موفق شد تا فروش بیمه‌های آتش‌سوزی خود را در پنج ماه نخست سال جاری به نحو قابل توجهی افزایش داده و ٢١١.۶٩ درصد رشد در حق بیمه تولیدی را تجربه کند.

 

بر اساس آمار منتشر شده، فروش بیمه‌های آتش‌سوزی در بیمه نوین با رعایت مبانی مدیریت ریسک همراه بوده است به نحوی که خسارت پرداختی در پنج ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ١۴ درصد کاهش مواجه بوده است. نسبت خسارت این رشته بیمه‌ای نیز در پنج ماه اول سال ١۴٠٠ نسبت به پنج ماه اول سال گذشته، ٧٢.٦٢ درصد کاهش داشته است.

 

همچنین براساس آخرین گزارش منتشر شده بیمه مرکزی از عملکرد صنعت بیمه در چهار ماه اول سال جاری، رشته بیمه آتش سوزی نوین در این بازه چهارماه، ٥.٧٨ درصد سهم از بازار را به خود اختصاص داده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش قابل توجهی یافته است.

 

مدیریت بیمه‌های آتش‌سوزی نوین همچنین از سال های گذشته ارائه خدمات بر اساس نیازهای روز بیمه‌ای را مد نظر داشته و بر همین اساس طرح های متنوعی را روانه بازار کرده است.

 

 طرح "فایرپلاس" بیمه نوین به عنوان محصولی که با تمرکز بر نیازهای مالکان و ساکنان ساختمان‌های مسکونی طراحی شده و دارای پوشش‌های عمومی بیمه‌نامه آتش سوزی، به‌همراه مسئولیت‌مدنیِ حوادث ایجاده شده در ساختما­ن­‌های مسکونی است، از ٩٠ درصد رشد در حق بیمه طی پنج ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار شده است.

 

طرح "جامع مجتمع‌های مسکونی" نیز با نگاه ارائه پوشش‌های بیمه‌ای متناسب با  شرایط قانونی و مدنی حاکم بر مجتمع‌های مسکونی طراحی شده است و در پنج ماه نخست سال جاری ٨٢.٥ درصد رشد در حق بیمه نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

 

گفتنی است، آمارها نشان می‌­دهد که ٩١ درصد از بودجه پیش‌بینی شده سال جاری شرکت بیمه نوین برای عملکرد رشته بیمه آتش‌سوزی، در پنج ماه نخست تحقق یافته است.


9/20/2021 12:44:56 PM

موارد مشابه

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران تشریح کرد؛ جزئیات تغییرات اعمال شده در سامانه نسخه الکترونیک
در نشست شورای عالی بیمه؛ اجرای آیین نامه كارمزد نمایندگی ها و كارگزاریها به تعویق افتاد
معرفی دو شعبه برای رسیدگی به امور بیمه شدگان شعبه تامین اجتماعی ۱۱ تهران
در راستای ترویج فرهنگ بیمه ای؛ جرائم دیركرد بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه موتوری زمینی بخشیده می شود
بیمه ایران از جانفشانی آتش نشانان تجلیل کرد
خدمات ویژه سازمان تامین اجتماعی به سالمندان