سرپرست بیمه سلامت استان تهران گفت: اطلاعات هویتی در اختیار بیمه شدگان قرار می گیرد

 

 

سرپرست بیمه سلامت استان تهران گفت: برای آگاهی بیمه شده از وضعیت بیمه ای خود ، سربرگ دفتر چه حاوی اطلاعات هویتی بیمه شده در اختیار وی قرار می گیرد.

 

 


 

مریم حسینی با اشاره به اینکه چاپ دفاتر بیمه سلامت در تمامی صندوق ها از ابتدای تیر ماه متوقف شده است گفت: برای اطمینان و آگاهی بیمه شده از وضعیت بیمه ای خود سربرگ دفتر چه حاوی اطلاعات هویتی بیمه شده در اختیار وی قرار می گیرد.

 

وی افزود: همزمان با حذف دفترچه از ابتدای تیر ماه ۱۴۰۰، دریافت خدمات بیمه ای در داروخانه و مراکز پاراکلینیکی طرف قرارداد آن شهرستان صرفا بصورت الکترونیکی و با ارائه شماره ملی و کد رهگیری از طرف بیمه شدگان امکان پذیر خواهد بود .

 

سرپرست بیمه سلامت استان تهران تصریح کرد: با توجه به پوشش بیمه ای تعدادی از داروها و خدمات منتخب همانند سوماتوتروپین ویکتوزا، کارنیتین و دانسیتومتری صرفا به شرط تجویز الکترونیکی ، ضروری است موضوع به نحو مقتضی به اطلاع کلیه پزشکان رسانده شود .

 

وی گفت: در راستای اجرای الزامات قانونی مبنی براستقرار نسخه نویسی الکترونیک پنل سازمان بیمه سلامت به صورت رایگان به نشانی :/https://eservices.ihio.gov.ir/erx  در اختیار قرار داشته و این اداره آمادگی کامل جهت آموزش و استقرار نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک را به صورت حضوری و غیر حضوری دارد .

 

حسینی اظهار داشت: تمامی بیمه شدگان با مراجعه به سامانه شهروندی به نشانیhttp // eservices.ihio.gov.ir / esc/: می توانند نسبت به مشاهده اطلاعات هویتی ، اصلاح اطلاعات ، تغییر عکس ، تمدید اعتبار ، مشاهده کلیه نسخ تجویزی و سایر امکانات این سرویس اقدام نمایند.

 


7/27/2021 9:42:34 AM

موارد مشابه

بیست و پنجمین شماره نشریه تخصصی بیمه داری نوین در پنج پرونده با عناوین نظارت/ چابک سازی، شرکتها/خوش بین نباشید، رشته ها/ درست ببر، فناوری/ دیتابیس و ویژه/ راز ناراضیان منتشر شد.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی منصوب شد
عبدالملکی : خدمت رسانی به مردم حتی یک ساعت نباید متوقف شود/ روزنه های بروز فساد در تامین اجتماعی باید گرفته شود
تصمیم شورای عالی بیمه در اجرای ماده ۱۷ قانون تاسیس بیمه مرکزی: آیین نامه كارمزد نمایندگی و كارگزاری رسمی بیمه مصوب شد
عملکرد چهارماهه بازار بیمه منتشر شد
مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران تشریح کرد: اقدامات سازمان بیمه سلامت ایران برای بیماران دیابتی پس از شیوع بیماری کرونا