تفاهم کمیته امداد استان تهران و انجمن حمایت زندانیان برای ارائه خدمات به خانواده‌های زندانیان نیازمند

 

 

کمیته امداد استان تهران و انجمن حمایت زندانیان مرکز،با هدف توانمندسازی و ارائه خدمات به خانواده‌های زندانیان نیازمند، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 

 


 

در نشست مشترک سیدابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداداستان تهران و جبار باقری، مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز با حضور حمید رضا علی اکبری، مدیرکل خدمات مددکاری کمیته امداد به منظور ساماندهی نظام حمایتی،کنترل آسیب‌های اجتماعی و حمایت بهتر از خانواده‌های زندانیان نیازمند، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 

پرپنچی با اعلام جزئیات این تفاهم نامه،گفت:توانمندسازی، ایجاد روحیه استقلال،خودباوری و مقبولیت اجتماعی از مهمترین ابعاد این تفاهم‌نامه است.

 

وی، افزود: براساس این تفاهم‌نامه،خانواده‌های زندانیان فاقد بیمه از خدمات درمانی برخوردار می‌شوند. همچنین ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی، اردویی از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه برای جامعه هدف است.

 

پرپنچی،ادامه داد: ارائه خدمات مشاوره‌ و برگزاری دوره‌های مهارت‌افزایی از دیگر زمینه‌های همکاری با انجمن حمایت از زندانیان است و محصولات تولیدی خانواده‌های زندانیان و زندانیان آزاد شده، در فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های  این نهاد عرضه خواهد شد.


5/17/2021 10:04:56 AM

موارد مشابه

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران مطرح کرد: شهروند محوری مولفه مورد توجه بیمه سلامت در ارایه خدمات الکترونیکی
بهره‌مندی افراد تحت پوشش بهزیستی از خدمات بیمه درمان و نسخه‌پیچی با ارائه کد ملی
شرایط و نحوه استفاده از مرخصی زایمان ۹ ماهه
بیمه دانشجویان با پرداخت 318 هزارتومان
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت: بیمه شدگان بیمه سلامت از ابتدای تیر ماه نیازی به دفترچه کاغذی ندارند
بررسی عملکرد شرکت‌های بیمه در سال 99 ؛ بالاترین نسبت پرداخت خسارت به نام کدام شرکت ثبت شد؟/البرز جایگاه دی در حق بیمه صادره را تصاحب کرد