ارتقای خدمات خسارت سیار بیمه کوثر

 

 

خدمت‌رسانی سیار به زیان‌دیدگان خودرویی در شهر تهران در راستای جلب رضایت مشتریان وارد مرحله جدیدی می‌شود.

 

 


 

هم‌زمان با چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با هدف خدمت‌رسانی بهتر و جلب رضایت مشتریان، واحد خسارت سیار شرکت بیمه کوثر از ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ با ساختار جدید و تقویت‌شده در تهران آغاز به کار کرد و به تدریج در کل کشور اجرایی می‌شود.

 

اعظم علیزاده ضمن تشکر از سرعت عمل و همکاری مدیر راهبری سرپرستی‌های استان تهران و همکاران مدیریت امور مشتریان و بازاریابی اجتماعی با مدیریت اتومبیل و همچنین همراهی شرکت ارزیابی سریر صدر آسایش در توجه به رسالت بیمه کوثر، گفت: هرچند بیمه کوثر پیش از این واحد سیار را ایجاد کرده بود اما تجربه این چند سال نقاط ضعفی را به ما نشان داد و دیدیم که در برخی مسایل آن‌گونه که انتظار و مطلوب مشتری است، کار پیش نمی‌رود. بنابراین تصمیم گرفتیم فرایند کار را بهبود دهیم تا نهایتا مراحل بازدید و کارشناسی، تشکیل، ثبت و ارزیابی پرونده‌های خسارت اتومبیل با سرعت و سهولت بیشتری انجام شود.

 

وی با تاکید بر اینکه بیمه کوثر همواره عملکرد ارزیابان خسارت را به صورت مداوم پایش می‌کند، خاطرنشان کرد: بیمه کوثر با بهره‌گیری از کارکنان متخصص و نرم‌افزارهای تخصصی ضمن ثبت تمام اطلاعات مربوط به تماس مشتریانی که در اقصی نقاط کشور دچار خسارت شده‌اند و راهبری توزیع کار بین واحدهای خسارت و ارزیابان خسارت، به صورت مستمر بر عملکرد آنان نظارت و کیفیت کار را در مراحل مختلف با استفاده از ابزارهای به‌روز و گرفتن بازخورد از مشتریان ارزیابی می‌کند. از این‌رو، کوچک‌ترین نارضایتی مشتری و اشکال در کار به سرعت شناسایی و برای رفع آن تصمیم مناسب اتخاذ خواهد شد.

 

مدیر کل بیمه‌های اموال بیمه کوثر افزود: در مرحله نخست، اجرای خسارت سیار در سطح شهر بزرگ تهران کلید می‌خورد، افزود: اگر طبق پیش‌بینی، عملکرد خوبی را در این زمینه شاهد باشیم و مشکلات احتمالی نیز مرتفع شود، در مراحل بعدی راه‌اندازی واحد خسارت سیار در استان‌های دیگر در دستور کار  قرار خواهد گرفت.

 

در این جلسه امیرحسین حصارکی، مدیرعامل شرکت ارزیاب خسارت سریر صدر آسایش نیز با قدردانی از اعتماد شرکت بیمه کوثر تصریح کرد: من و همکارانم همه فعالیت‌ها و فرایند‌ها را مطابق با خواسته بیمه کوثر طراحی و تدوین کرده‌ایم و اگر در کار نقایصی ایجاد شود در کوتاه‌ترین زمان برطرف خواهیم کرد.

 

در ادامه این جلسه حامد کوثری‌کیا، مدیر راهبری سرپرستی‌های استان تهران با تاکید بر اینکه رضایت مشتری اولویت نخست شرکت و همواره مد نظر مدیرعامل است، گفت: انتظار داریم با اجرای طرح جدید، خدمت‌رسانی به جامعه هدف که رسالت اصلی بیمه کوثر است به شکل محسوسی ارتقا یابد. برای آگاهی دقیق‌تر از رضایت مشتریان، طبق روال همیشه، عملکرد تک‌تک همکاران شرکت ارزیاب خسارت در تعامل با زیان‌دیدگان ما، از جنبه‌های مختلف ازجمله سرعت، دقت، آراستگی، اخلاق و سایر مسایل به صورت مداوم بررسی و ثبت می‌شود.

 

در پایان این جلسه، با امضای حامد کوثری مدیر راهبری سرپرستی‌های استان تهران و امیرحسین حصارکی مدیرعامل شرکت ارزیاب خسارت سریر صدر آسایش، قرارداد همکاری طرفین در موضوع واگذاری ارزیابی خسارت سیار اتومبیل در استان تهران منعقد شد.


2/13/2022 11:01:21 AM

موارد مشابه