بیمه پارسیان اولین شرکت برگزارکننده مجمع عمومی سالانه در صنعت بیمه

 

 

تخصیص مبلغ 300 ريال سود به ازای هر سهم به تصویب سهامداران حاضر در مجمع بیمه پارسیان رسید.

 

 


 

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام این شرکت منتهی به سال مالی 1399/12/30 صبح روز یکشنبه مورخ 1400/02/26 با حضور 89.54 درصدی سهامداران برگزار و صورت های مالی این شرکت به تصویب سهامداران رسید.

 

براساس این گزارش با اطلاع رسانی قبلی این شرکت بیمه بورسی، طبق پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار، این مراسم به صورت پخش زنده و با حضور 89.54 درصدی سهامداران برگزار شد و سهامداران بطور کامل در جریان مصوبات آن قرار گرفتند.

 

این مراسم پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، ابتدا نسبت به انتخاب ریيس مجمع، نظّار و منشي جلسه اقدام و پس از استقرار هيأت ریيسه مجمع و نمايندگان بيمة مركزي جمهوري اسلامي ايران و سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس، گزارش عمکرد و فعاليت هاي شركت در سال 99 توسط مديرعامل ارایه گرديد.

 

نکته مهم این گزارش حفظ سودآوری و اندوخته های درخور توجه سال 99 بود که توسط هادی اویار حسین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل تشریح شد.

 

تركيب بهينة پرتفوي، ايفاي تعهدات قانوني و آیين نامه‌اي، شفافيت صورت هاي مالي و همچنین ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و فعالیت های خیرخواهانه از نكات مثبت عملكرد شركت بیمه پارسیان در سال مالي مورد اشاره بود.

 

 

در پایان پس از قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانوني شركت و پس از ارایه پاسخ­هاي لازم در مورد بندهاي گزارش حسابرس و سؤالات مطروحه، صورت هاي مالي برای عملكرد منتهي به 1399/12/30به تصويب رسيد و در زمينة ميزان تقسيم سود عملكرد سال مالي مذكور نيز بحث و بررسي لازم بعمل آمد و تقسيم مبلغ300  ريال سود به ازاء هر سهم به تصويب سهامداران حاضر در مجمع رسيد.

 

همچنین شرکت تدوین و همکاران به عنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و شرکت هوشیار مفید به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی البدل در سال مالی آتی و روزنامه های دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه های رسمی شرکت جهت درج آگهی های این شرکت انتخاب شدند.


5/17/2021 9:46:49 AM

موارد مشابه

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران مطرح کرد: شهروند محوری مولفه مورد توجه بیمه سلامت در ارایه خدمات الکترونیکی
بهره‌مندی افراد تحت پوشش بهزیستی از خدمات بیمه درمان و نسخه‌پیچی با ارائه کد ملی
شرایط و نحوه استفاده از مرخصی زایمان ۹ ماهه
بیمه دانشجویان با پرداخت 318 هزارتومان
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت: بیمه شدگان بیمه سلامت از ابتدای تیر ماه نیازی به دفترچه کاغذی ندارند
بررسی عملکرد شرکت‌های بیمه در سال 99 ؛ بالاترین نسبت پرداخت خسارت به نام کدام شرکت ثبت شد؟/البرز جایگاه دی در حق بیمه صادره را تصاحب کرد